קורסים
קורס לשוב לעצמי במרכז זן

קורס לשוב לעצמי - עקרונות הפסיכולוגיה הבודהיסטית

בואו ללמוד את העקרונות האוניברסליים ועקרונות הפסיכולוגיה הבודהיסטית. דרך הזן היא הדרך הישירה לעצמך! זן משמעותו לדעת, לקבל ולהאמין בעצמך.

לימודי קואצ'ינג - "זן קואצ'ינג"

אני שמח ונרגש להציג לכם את הקורס החדש שלנו זן קואצ'ינג. קורס בו יוכשרו המשתתפים להיות מאמנים בדרך הזן הייחודית. הקורס יפתח ב-24/12 ויונחה על ידי תמיר מסאס ומשה לוי.

קורס מצפן הזן

בואו להעמיק לתוך הפילוסופיה הבודהיסטית, על פי משנתו של זן מאסטר סונג- סאן, באמצעות שלושת האסכולות העיקריות בבודהיזם: אסכולת האיניאנה (מרכבת היחיד) אסכולת המאההיאנה (מרכבה הגדולה) ואסכולת הזן

קורס מנחים להתפתחות אישית ורוחנית בדרך הזן

קורס המכשיר מנחים ללמד את פילוסופית הזן, הכלים הפיזיים והטכניקות המנטליות. תפקיד המנחה הוא להנהיג, לכוון ולהכשיר אנשים להתבונן בעצמם על חייהם, על מנת שיהיו חופשיים.

קורס לשוב לעצמי - בדרך הזן

כולנו רוצים שקט, שלווה, חופש, אהבה והרמוניה במערכות יחסים. רובנו מחפשים זאת מחוץ לעצמנו וחושבים שאם נשיג בית גדול, כסף, זוגיות, ילדים, קריירה ועוד’ נהיה מאושרים.

קורס זן ואהבה במערכות יחסים

אהבה היא המתנה הגדולה ביותר. דרך הזן מלמדת אותנו לשחרר ולהרפות מהחומות והמחסומים שאנחנו הצבנו בפני האהבה.

סדנאות
סדנת מיינדפולנס בתרומה מומלצת

סדנת מיינדפולנס - בתרומה מומלצת

אני מזמין אתכם אל סדנת מיינדפולנס לשחרור ממתחים וכעסים, לפתח שלווה עמוקה ושמחה טבעית בחיים. לכולנו יש אוצר, האוצר הזה הוא כמו יהלום החבוי עמוק בהר, אך אם לא נתאמץ לכרות את היהלום מן ההר, נלטש ונבריק לא באמת נהנה מיופיו של היהלום.

практика осознанности

практика осознанности

Мы приглашаем вас принять участие в семинаре, посвященном практике осознанности (майндфулнесс). Встречи ведет дзен-инструктор Юлия Захарова.

סדנת זן אהבה ומערכות יחסים

בדרך הזן אנו אומרים שזה כמו שתי כנפיים של אותה יונה. ללא שתי הכנפיים היונה לא יכולה לעוף לכן צלילות התודעה ולב אוהב וחומל מתמזגים, כך אנו בשלום והרמוניה עם עצמנו והסביבה!

סדנת "דרך האימון"

מחשבות מטרידות אין סופיות על מה יהיה , איך יהיה, לחץ, כעס, תסכול, פחדים הם חלק מהסבל שעולה בנו כאשר אנחנו פוגשים מצבים שונים במציאות. כולנו חיים במציאות של מהירות ושינויים אין סופיים (לא כולם מתוכננים) , פעולות והתוצאות הם המדד להצלחה או כישלון.

סדנת מיינדפודנס - איך אתה מזין את עצמך?

סדנת מיינד-פודנס עוסקת בשאלות משמעותיות כמו: מהו אוכל עבורנו? מה אני פוגש בזמן האכילה? מה זה "תודעת מספיק" בזמן האכילה? ומהי אכילה נכונה וחכמה?

תמונות מתוך סיום קורסים

מוזמנים להירשם ולהגיע אל הסדנאות והקורסים
שלנו בבית Become One

כולכם מוזמנים להגיע ולהשתתתף בסדנאות ובקורסים שלנו בבית Become One. למידע נוסף / שאלות מוזמנים ליצור איתנו קשר או להשאיר פרטים ונשמח לחזור אליכם

מרכז Become One