ביהלומים נבנה מרכז לטבענו האמיתי

בית BECOME ONE ללימוד ותרגול פרקטיקת המדיטציה הוא מרחב להתעוררות אשר נועד, נבנה ומנוהל למען השגת הארה (שלווה, חופש וחמלה). הלימוד, התרגול ואימון המיינד מטרתם להשיב אותנו לטבענו האמיתי שהינו דממה אינסופית מלאה באהבה ובחמלה. טבעו האמיתי של המיינד הוא המרפא לסבל ולכל המכאובים שאנו נושאים בתוכנו.

הזן משמעותו היא לדעת את עצמנו האוניברסלי, לקבל ולהאמין בו כמכה שורש בתרבות ובחברה המקומית, על סך כול היבטיהן. תועלות הזן מסייעות בחיים האישיים ובעסקיו של כל אדם מכל דת, גזע ומין. כאשר המיינד צלול, המציאות שלנו, מערכות היחסים והתפקוד שלנו נעשים צלולים אף הם; אנו פועלים בחיינו בהרמוניה, מועילים יותר וכך תורמים יותר לסביבה. התוצאה של כל אלה היא פחות סבל ויותר אושר.

תמיד נדע לאן עלינו לפנות כאשר גופנו דואב או כאשר המכונית שלנו מתקלקלת, אך לאן נפנה כאשר נרצה לרפא את הנפש, כאשר אנו שרויים במשבר או שברצוננו להבין מדוע אנו פה, מדוע נולדנו, מה תפקידנו בעולם ואיך נוכל לקבל החלטות נבונות בחיים?

החזון שלנו

חזונו של בית BECOME ONE, בהנהגתו של מורה הזן תמיר מסאס, הוא לקרב כל איש ואישה לשלום הפנימי עם עצמם. הבית מספק מרחב, עקרונות, כלים ואת פרקטיקת המדיטציה למען חתירה להשגת תובנות צלולות לגבי השאלות שאנו שואלים ולשם יישום התובנות הלכה למעשה בחיים.

בית BECOME ONE הינו עמותה קהילתית בשם "תבונה וחמלה". באנו לעולם ביד ריקה ונלך ביד ריקה, ואם זו האמת, כיצד נשתמש בידינו כדי לעזור לכל הברואים?
אם אנו אוחזים בערכים דומים ומשלבים ידינו בידיהם של אחרים, אנו יכולים אז לפעול יחד, ועזרה לעולם נהיית אפשרית והיא אף מחובתנו המוסרית.

בבית BECOME ONE מתקיימים שלל אירועים ופעילויות למען הקהילה, כולם מבוססי תרומות. ככל שגדל מספר התלמידים, גדלה גם ההבנה שאין דבר חזק ומהותי יותר מלב נדיב. רבים תומכים בפעילות ובחזון שלנו ובאופן הזה מקרבים רבים אחרים לחיים טובים ומוארים ואף מתמלאים בעצמם בשביעות רצון.

היעד שלנו

היעד שהצבנו הוא קניית המבנה אשר שוכן ברחוב רמב"ם 1, נס-ציונה.
על כן נזדקק לסכום ראשוני למשכנתא בסך 2,000,000 ₪
.

אנו קוראים לכם "לתרום יהלום": "תרומת יהלום" הינה 70 ₪ בחודש, שיועברו לחשבון העמותה בהוראת קבע או בכרטיס אשראי ויישמרו בו לצורך רכישת המרכז (אפשר לתרום כל סכום אחר). אנו נעניק לכל תורם תעודת הודיה על תרומתו, ובכל רבעון יישלח לו דוח שקיפות.

עזרתכם תאפשר לתלמידי המרכז ולכל המתרגלים בו לפתח שלום בעצמם, במערכות היחסים שלהם ועם העולם. סוג זה של עזרה יוצר קארמה טובה אשר חוזרת לחייהם של התומכים.

איך אפשר לתרום?

  • השאירו פרטים בטופס למטה ואנו נחזור אליכם.
  • פנו למגייסי התרומות שלנו איילת בטלפון: 054-3349993
  • כתבו לנו במייל: becomeone@gmail.com

אנו מעריכים את תרומתכם ומודים לכם. מצפים לראותכם ולתרגל עמכם. 

בתודה רבה מראש
תמיר מסאס וועד המנהל של עמותת "תבונה וחמלה".

לפרטים נוספים ולתרומה

0
הסכום שגיוס
0 %
אחוז השגת הסכום מהיעד
0
נותרו עוד