מורה רוחני במרכז Become One

מורה רוחני מלווה אתכם בצעדים הראשונים והמתקדמים שלכם בתחום האישי והרוחני ומספק משענת של ממש בעתות חירום. על אף שתפקיד זה קיים אלפי שנים בתרבות המזרח, בשנים האחרונות אנו רואים כיצד גם במערב מאמצים בחום את המודל.

מי צריך מורה רוחני?

כולנו צריכים מורה רוחני! אין צורך להגיע למשבר או להתחבט בשאלות הרות גורל בכדי ליהנות מתבונה שהצטברה במרוצה של אלפי שנים ומועברת ממורה לתלמיד במשך דורות. לכן, גם למורים רוחניים יש מורים משלהם אשר הם נוהגים להתייעץ איתם באופן תכוף.

מה התפקיד של מורה רוחני בחיי היום יום?

התפקיד של המורה הרוחני הוא לספק מצפן והשראה לנפש ולאפשר לנו לממש את מלוא הפוטנציאל שלנו. על ידי בחירה של מאמן רוחני איכותי ניתן לצמוח ברמה האישית, לקבל תובנות של ממש ולשפר את רמת החיים של כל אחד מאיתנו. חשוב לזכור: אצל כל אחד התפקיד של המורה הרוחני הוא שונה, וזאת משום שהוא מותאם לצרכים המשתנים של כל שלב בחיים.

איך תבחרו את המורה הרוחני הטוב ביותר בעבורכם

  • ניסיון חיים – חשוב שלמורה הרוחני שלכם יהיה ניסיון חיים עשיר והיכרות עם המסורת אותה הוא מלמד. אין תחליף לניסיון אישי ולכן מוטב לבחור ללכת אחר מישהו שעשה בעצמו את הדרך. כך נשפר את איכות החיים שלנו.
  • מסורת – חשוב שלמורה שלכם יהיה מורה, לימוד וקהילה איתם הוא לומד, מתרגל ומיישם את הדרך. גם המורה הטוב ביותר לא רואה את עצמו.
  • אינטליגנציה רגשית – זה קריטי שהמורה הרוחני שלכם יהיה סבלני מספיק בשביל לשמוע את כל מה שאתם אומרים ורגיש מספיק בשביל להבין את מה שאתם לא אומרים. מסיבה זו, חשוב לבחור במורה רוחני בעל אינטליגנציה רגשית גבוהה.
  • תרומה לקהילה – מורה רוחני איכותי אינו שומר את הידע רק לעצמו אלא נותן מהידע שלו בחזרה לקהילה שבה הוא גר. לכן, כל פעילות וולונטרית היא בגדר יתרון של ממש ועדות לרמתו של המורה הרוחני.

איפה ניתן למצוא אימון אישי רוחני ברמה גבוהה?

במרכז BECOME ONE תמצאו אימון אישי רוחני שמועבר על ידי דהרמה מאסטר תמיר מסאס. המרכז, אשר ממוקם בנס ציונה, מאפשר לכם ליהנות מקהילה תומכת ולהשתתף במגוון של פעילויות בתרומה/ בעלות לאורך כל עונות השנה. כך שבנוסף להתפתחות רוחנית ואישית – אתם תהיו חלק מקהילה המבוססת על ערכים, תרגול ולימוד. כך תוכלו לפגוש שותפים אמיתיים לדרך שלכם.

כמו כן במרכז שלנו תוכלו לפתח קריירה וללמוד בקורס אימון אישי – זן קואצ'ינג

אם אהבתם מוזמנים לשתף > >> >>>