טוען אירועים
  • אירוע כבר עבר.

בית לשלום

ינואר 2, 2022 ב 08:00 - דצמבר 31, 2022 ב 17:00

לתרום יהלום
ביהלומים נבנה בית לטבענו האמיתי

אני מתרגש להציג לכם את המטרה שלנו ולקרוא לעזרתכם למימושה.

בית BECOME ONE ללימוד ותרגול פרקטיקת המדיטציה הוא מרחב להתעוררות אשר נועד, נבנה ומנוהל למען השגת הארה (שלווה, חופש וחמלה). הלימוד, התרגול ואימון המיינד מטרתם להשיב אותנו לטבענו האמיתי שהינו דממה אינסופית מלאה באהבה ובחמלה. טבעו האמיתי של המיינד הוא המרפא לסבל ולכל המכאובים שאנו נושאים בתוכנו.

הזן משמעותו היא לדעת את עצמנו האוניברסלי, לקבל ולהאמין בו כמכה שורש בתרבות ובחברה המקומית, על סך כול היבטיהן. תועלות הזן מסייעות בחיים האישיים ובעסקיו של כל אדם מכל דת, גזע ומין. כאשר המיינד צלול, המציאות שלנו, מערכות היחסים והתפקוד שלנו נעשים צלולים אף הם; אנו פועלים בחיינו בהרמוניה, מועילים יותר וכך תורמים יותר לסביבה. התוצאה של כל אלה היא פחות סבל ויותר אושר.

תמיד נדע לאן עלינו לפנות כאשר גופנו דואב או כאשר המכונית שלנו מתקלקלת, אך לאן נפנה כאשר נרצה לרפא את הנפש, כאשר אנו שרויים במשבר או שברצוננו להבין מדוע אנו פה, מדוע נולדנו, מה תפקידנו בעולם ואיך נוכל לקבל החלטות נבונות בחיים?

חזונו של בית BECOME ONE, בהנהגתו של מורה הזן תמיר מסאס, הוא לקרב כל איש ואישה לשלום הפנימי עם עצמם. הבית מספק מרחב, עקרונות, כלים ואת פרקטיקת המדיטציה למען חתירה להשגת תובנות צלולות לגבי השאלות שאנו שואלים ולשם יישום התובנות הלכה למעשה בחיים.

בית BECOME ONE הינו עמותה קהילתית בשם "תבונה וחמלה". באנו לעולם ביד ריקה ונלך ביד ריקה, ואם זו האמת, כיצד נשתמש בידינו כדי לעזור לכל הברואים?

אם אנו אוחזים בערכים דומים ומשלבים ידינו בידיהם של אחרים, אנו יכולים אז לפעול יחד, ועזרה לעולם נהיית אפשרית והיא אף מחובתנו המוסרית.

בבית BECOME ONE מתקיימים שלל אירועים ופעילויות למען הקהילה, כולם מבוססי תרומות. ככל שגדל מספר התלמידים, גדלה גם ההבנה שאין דבר חזק ומהותי יותר מלב נדיב. רבים תומכים בפעילות ובחזון שלנו ובאופן הזה מקרבים רבים אחרים לחיים טובים ומוארים ואף מתמלאים בעצמם בשביעות רצון.

היעד שהצבנו הוא קניית המבנה אשר שוכן ברחוב רמב"ם 1, נס-ציונה.
על כן נזדקק לסכום ראשוני למשכנתא בסך 2,000,000 שקלים.

אנו קוראים לכם "לתרום יהלום": "תרומת יהלום" הינה 70 שקלים בחודש, שיועברו לחשבון העמותה בהוראת קבע או בכרטיס אשראי ויישמרו בו לצורך רכישת המרכז (אפשר לתרום כל סכום אחר). אנו נעניק לכל תורם תעודת הודיה על תרומתו, ובכל רבעון יישלח לו דוח שקיפות.

אנו מאמינים כי גיוס הכספים יימשך כשנתיים עד שלוש שנים ומקווים שאף פחות מכך.

כדי לקדם במהירות מטרה נעלה זו, ייתרמו כל ההכנסות מפעילויות וקורסים שמתקיימים

ב-BECOME ONE ישירות לעמותה. ביחד נצליח לבנות בית קבוע לשלווה, חופש וחמלה. 

עזרתכם תאפשר לתלמידי המרכז ולכל המתרגלים בו לפתח שלום בעצמם, במערכות היחסים שלהם ועם העולם. סוג זה של עזרה יוצר קארמה טובה אשר חוזרת לחייהם של התומכים.

 

איך אפשר לתרום?

  • השאירו פרטים אנו נחזור אליכם למטה
  • פנו לאיילת דניאל מנהלת המרכז בטלפון: 054-3349993
  • כתבו לנו במייל: becomeone@gmail.com
 

למידע נוסף ולתרומה

 

תפריט נגישות